Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przekraczanie prędkości powoduje wypadki na Klonowej? W życiu podobnych bzdur nie słyszałem. Jestem "mieszkańcem", ale na drodze się mieszczę, nie uważam, że jest za wąska. Ci co wymyślają podobne głupoty lepiej niech nie wyjeżdżają z parkingu lub garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem świadkiem 2 stłuczek na tej ulicy. W obu przypadkach lusterka zewnętrzne od strony kierowcy były wyłamane.Chyba się nie zmieścili w czasie wymijania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mamy pokolenie kierowców. Widać na zdjęciu znak stop. Czy ci kierowcy jeżdzą na ślepo. Na tym skrzyżowaniu jest sporo wypadków i mimo zmiany organizacji ruchu i ustawienia znaku STOP to kierowcy dalej powodują wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że przekraczanie prędkości przez kierowców to główny powód tak wielu wypoadków na Klonowej. Do tego nie przestrzeganie przepisów dotyczących ustepowania pierwszeństwa. Mieszkam tuż obok to wiem, byłem świadkim dwóch stłuczek. Gdyby kierowcy jeździli wolniej i ostrożniej nie dochodziłoby do wypadków, a tymczasem codziennie widzę auta zapie..jące bez opamiętania 100km/h i więcej. Ładna droga to szaleją idioci. Strach dziecko na rower puścić z domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klonowy napisał:
oczywiście że przekraczanie prędkości przez kierowców to główny powód tak wielu wypoadków na Klonowej. Do tego nie przestrzeganie przepisów dotyczących ustepowania pierwszeństwa. Mieszkam tuż obok to wiem, byłem świadkim dwóch stłuczek. Gdyby kierowcy jeździli wolniej i ostrożniej nie dochodziłoby do wypadków, a tymczasem codziennie widzę auta zapie..jące bez opamiętania 100km/h i więcej. Ładna droga to szaleją idioci. Strach dziecko na rower puścić z domu...
Główny powód to nie przestrzeganie przepisów dotyczących ustepowania pierwszeństwa, a nie prędkość. Duża prędkośc to powoduje poważniejsze skutki kolizji. Jeżdzę po kilka razy dziennie tą drogą, ale jeszcze na szaleńców nie natrafiłem (całe szczęście). Widocznie trafiają się idioci jadący środkiem skoro mowa o obrywanych lusterkach. Dla takich to nawet 10 metrów więcej nic nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aferg napisał:
ja byłem świadkiem 2 stłuczek na tej ulicy. W obu przypadkach lusterka zewnętrzne od strony kierowcy były wyłamane.Chyba się nie zmieścili w czasie wymijania.
Jak budowali tą drogę to się tam ciężarówki mijały i to tyłem. Echhh ci kierowcy z Klonowe, może na lotnisku sobie dacie radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miała powstać Al. Solidarności Kilkadziesiąt metrów dalej od Klonowej (równoległa). Szeroka chyba nawet 2 pasmowa. Komu zależało na tym żeby wybudować najpierw wąską klonową gdzie są skrzyzowania co 50 m lub przejście dla pieszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam obok i widzę i co gorsza słyszę wszystkie wypadki i zdarzaja się one nie kilka razy w miesiącu, ale niestety ostatnio co parę dni podjeżdża karetka albo straż, ostatnio w poniedziałek samochód ściął latarnię a kilka dni wczesniej dwa inne sanmochody zderzyły się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos ma info czy urząd miasta robi cos żeby poprawic tam sytuację? czy tylko postawili znak stop przy wyszynskiego i spią spokojnie dopóki ktos tam nie zginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co miasto jeszcze ma ku**a zrobic? Kamery zainstalowac? Piękne wypowiedzi - dochodzi tam do wypadkow bo droga za wąska... Tak i wlasnie dlatego potrącił tam kierowca rowerzyste Mam radę jak dla kogoś jest za wąska droga to proponuje już nie wsiadac w ogóle za kierownice. Jak wół widac że stoi tam znak "stop" do tego oznaczone przejścia dla pieszych więc się zwalnia ale na glupote nie ma lekarstwa i miasto juz tu nie pomoze jesli ktos nie potrafi jezdzic i nie przestrzega przepisow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuuiyg napisał:
A miała powstać Al. Solidarności Kilkadziesiąt metrów dalej od Klonowej (równoległa). Szeroka chyba nawet 2 pasmowa. Komu zależało na tym żeby wybudować najpierw wąską klonową gdzie są skrzyzowania co 50 m lub przejście dla pieszych?
jak masz skrzyżowanie czy przejście co 50 metrów to jedzie 40 km na godzinę. tak kierowcy postępują w cywilizowanych państwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
moze ktos ma info czy urząd miasta robi cos żeby poprawic tam sytuację? czy tylko postawili znak stop przy wyszynskiego i spią spokojnie dopóki ktos tam nie zginie?
sześciopasmówkę ma urząd zrobić ? trzeba myśleć a nie gadać przez komórki w czasie jazdy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym zawinił kierowca VW skoro rowerzysta wtargnął na jezdnie na przejściu dla pieszych? ach zafcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
sześciopasmówkę ma urząd zrobić ? trzeba myśleć a nie gadać przez komórki w czasie jazdy !
czyli uważasz że ulica jest super, skrzyzowania bezpieczne i lepiej tej ulicy nie dalo sie wybudować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
czyli uważasz że ulica jest super, skrzyzowania bezpieczne i lepiej tej ulicy nie dalo sie wybudować?
jakie propozycje co do skrzyżowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy na forum naczelnik wydziału ifrastuktury UM w świdniku P. Kurowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
khjgghf napisał:
witamy na forum naczelnik wydziału ifrastuktury UM w świdniku P. Kurowską
pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mieszkańców tej ulicy TO ALEJE JEROZOLIMSKIE ŚWIDNIKA.Jak ONI JADĄ TO WSZYSCY MAJĄ STAWAĆ.Przejeżdżam Lotników nawet po 10 razy dziennie i co najmniej 1-2 razy dziennie wyjeżdża mnie 10-15 metrów przed nosem VIP z Klonowej i zmusza do hamowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszystkim chodzi o bezpieczeństwo,jednak jak czytam te komentarze to niektórzy myślą że są nieśmiertelni. Nie życzę im nic złego ale dobrze by było jak by to na nich trafiło albo na bliskich.pewnie ich stanowisko by się zmieniło.Teraz są panami sytuacji ale koło fortuny może wybrać właśnie ich. Nie wiem dlaczego nie można porozumieć sie w tej sprawie. to jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...